راه پله

مجتمع فنی پارس‌پله که با تکیه بر دانش فنی روز، تجهیزات پیشرفته، نیروی متخصص و یک دهه تجربه در صنعت فلزکاری توانسته است با طراحی و ساخت انواع راه ‌پله ‌های تزئینی گرد و معلق و ارائه به معماران، مهندسین و مشاوران، خود را به عنوان یکی از پیشتازان این صنعت معرفی نماید.

ما با تحقیقات و بروزرسانی دانش خود توانستیم در طراحی و ساخت، نظرات تئوری را به واقعیت تبدیل نمائیم و همیشه توجه به ایده‌ ها و رضایت مشتریان را سرلوحه کار و اقدامات خود قرار داده‌ایم و گام به گام با مهندسین، طراحان، معماران و مشتریان صنعت پیش می‌رویم.  شاید عجیب باشد اما به نظر می‌رسد، راه‌ پله ‌‌ای خلاقانه و مدرن نباشد که ما از پس ساختن آن بر نیائیم. پله در حال حاضر دیگر به عنوان یک بخش ضروری و لازم دیده نمی‌شود، بلکه در معماری و طراحی داخلی پیشرفته امروز، پله نه تنها یک جزو لاینفک در خانه‌ها و ساختمان‌ های چند طبقه است، بلکه یکی از جذابیت ‌ها و اجزا کلیدی و موثر در زیبایی فضاهاست.

راه پله پیچ

پارس پله

راه پله علاوه بر اینکه بعد فنی و محاسباتی پیچیده دارد باید از نظر زیبایی و فنگشویی و دیزاین نیز جایگاه و اثرگذاری خود را نشان دهد. توجه به ارزش این عنصر کلیدی به عنوان یک بخش جذاب در ساختمان ها باعث گردیده تا از فضاهای خارج به فضاهای داخل ساختمان منتقل شود و به عنوان یک ابزار دکوراسیون مورد توجه قرار گیرد. راه پله های دارای ارزش زیبایی شناسی، دچار تغییرات شگفتی شده اند و طراحی های خلاقانه در آنها ارزش بالایی پیدا کرده اند. اما همه داستان همین نیست.

علاوه بر محاسبات پیچیده، علاوه بر خلاقیت در طراحی، توانایی اجرا نیز بسیار اهمیت دارد. اجرای راه پله با ویژگی های خلاقانه و ظاهر خاص نیازمند تجربه و دانش عملیاتی و فنی بالایی است که با تلاش و استمرار به دست می آید.

پارس پله تلاش می‌کند تا هر روز بر دانش تخصصی خود بیفزاید و در حال حاضر با بررسی محل اجرا حتی قبل از شروع ساختمان‌سازی و با همکاری معماران و طراحان، نسبت به طراحی و انجام محاسبات مربوط به سازه‌های پله‌ ها اقدام می‌نماید و راه‌ پله‌ سفارشی و منطبق با محدودیت‌های مکان و طراحی داخلی ارائه می‌نماید. محدودیتی در نوع پله‌ها نداریم و اشکال مختلف پله ‌های خاص و پیشرفته را از پایه طراحی و اجرا می‌نمائیم.

  • طراحی و اجرای راه‌پله‌های مدرن و خاص برای ارتقا سطح کیفی و ظاهری ساختمان‌ها
  • عبور از محدودیت‌های فضایی در ساختمان‌ها برای اجرای راه‌پله
  • ارائه راه‌پله‌های خلاقانه و ایده‌پردازانه

پروژه های راه پله

مشاوره رایگان

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید.​

شماره تماس : ۴۲۷۴۰۰۱۷ – (۰۳۱)

یا

فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

مدیر گروه تخصصی پارس پله

مهندس قربعلی

‫۵/۵ (۱ امتیاز )