پلتفورم

همه‌ی ما اصطلاح‌های پلتفرم (Platform) و کسب و کارهای پلتفرمی را می‌شنویم و به کار می‌بریم. همچنین می‌توانیم مثال‌های متعددی از مدل کسب و کار پلتفرمی را فهرست کنیم. اینستاگرام، فیس بوک، لینکدین، آمازون، اوبر و گوگل (در نقش موتور جستجو)، تنها نمونه‌هایی از پلتفرم های بین‌المللی محسوب می‌شوند. در فضای اینترنت کشور خودمان هم می‌توانیم از آپارات، دیجی‌کالا، بلاگفا، باما، دیوار، شیپور و نیز اسنپ، تپ‌سی، کلوب، پونیشا، لست سکند و کافه بازار، به عنوان مثالهای خوبی از پلتفرم های موفق و پرمخاطب نام ببریم.

پلتفرم یک کسب و کار است. پلتفرم ها از طریق ایجاد تعامل (Interaction) ارزش آفرینی می‌کنند. پلتفرم ها تعامل را میان تولیدکنندگان بیرونی و مصرف کنندگان بیرونی ایجاد می‌کنند و شکل می‌دهند. بخشی مهمی از نقش پلتفرم، ایجاد زیرساخت برای شکل گیری تعامل‌ها و نیز تعیین چارچوب و قواعد حاکم بر این تعامل‌هاست.

همان‌طور که می‌بینید مهم‌ترین ویژگی پلتفرم این است که به جای تولید و عرضه‌ی محصول، فضا و زیرساختی برای رابطه‌ی میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان یک محصول (کالا یا خدمت) ایجاد می‌کند. با توجه به این‌که کسب و کارهای پلتفرمی تخصصی در تولید و عرضه‌ی محصول ندارند، قلب آن‌ها در مکانیزمی است که عرضه کننده و تقاضاکننده را به یکدیگر وصل می‌‌کند.

رادیس

ساختمان سازی در شرایط امروز شاید ساده شده باشد اما پیچیدگی های آن افزایش یافته است. یافتن تیم های اجرایی خوشنام، با دانش و سابقه درخشان اصلی‌ترین دغدغه‌ای است که مخاطب ساختمان با آن روبرو است. از طرفی مجریان مورد قبول به دلیل بی‌اطلاعی مخاطبان در اکثر موارد در کنار افراد ناکارآمد قرار می‌گیرند و از این جهت آسیب می‌بینند. پلتفرم رادیس با دعوت تیم‌های کارآمد برای قرارگرفتن در کنار یکدیگر و ایجاد فضایی متعاون این دو مشکل اصلی را برطرف کرده است. امروز مخاطبان رادیس، افرادی هستند که درگیر ساختمان‌سازی می‌باشند و نیاز به تیم‌های اجرایی در تخصص‌های گوناگون دارند و یا حتی ممکن است، تمایل داشته باشند تا تمامی مراحل کار را به تیمی توانمند، با سابقه و قابل اعتماد بسپارند.

رادیس علاوه بر ارائه خدمات کلیدی و اصلی در ساختار و هویت مستقل (ارائه‌دهندگان)، آماده عقد قراردادهای ساختمان‌سازی صفر تا صد به صورت مدیریت پیمان نیز می‌باشد. لذا مخاطب ارجمند می‌تواند هرکدام از خدمات موجود را به طور مستقل دریافت نماید و یا همه‌ی نیازها را یکجا درخواست نماید.

ساختمان‌سازی فرآیندی است که از زمان اتخاذ تصمیم، آغاز می‌شود و شاید تا پایان حیات و دوام یک ساختمان ادامه داشته باشد. به طور مستقیم و غیر مستقیم، نزدیک به ۵۰۰ شغل با صنعت ساختمان درگیر هستند که در دو بخش کالا و خدمات فعالیت می‌کنند. طراحی معماری، نقشه‌برداری، طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی، محاسبان مکانیکی و فنی، مهندسی، طراحی سازه، اجرای هر کدام از مراحل کار مانند: ساخت سازه‌ها، قالب بندی، بنایی، نجاری، کابینت سازی، فلزکاری، گچ‌بری و… در بین این مشاغل برخی از آنها، مستقیماً تحت تاثیر نظرات و سلیقه‌های کارفرما قرار دارد و برخی هم بر روی یکدیگر تاثیرات کلیدی دارند که می‌توانند با فعالیت نزدیک و در کنار یکدیگر کیفیت نهایی پروژه را به شدت افزایش دهند.

پلتفورم رادیس سعی نموده است تا بر اساس معیارهای مشخص و با هدف تسهیل ارتباط کارفرما با مشاغل کلیدی که بر روی یکدیگر تاثیرگذار هستند، شرایطی را فراهم سازد تا کارفرما به سرعت بتواند به ارائه‌دهندگان متصل شده و پروژه‌ی خود را به نتیجه برساند.

تیم فروش ما

_MG_5101
خانم محمدی مدیر داخلی و فروش مجموعه
من نفیسه محمدی متولد آبان‌ماه ۱۳۷۷ هستم. بخاطر علاقه زیاد به زبان، مقطع کارشناسی را در رشته آموزش زبان انگلیسی گذراندم. از اردیبهشت سال ۹۹ همکاری من بامجموعه رادیس شروع شد، ارتباط با افراد، مشاوره دادن، محیط پویای مجموعه و همچنین گذراندن دوره های آموزشی توسط مجموعه، در زمینه تکنیک های فروش، باعث علاقه و پیشرفت من دراین حرفه شد. حالا رادیس خانواده دوم منه،شخصیت اصلی من همین جا درکنار خانواده دومم شکل گرفته، من دراین خانواده رشد کردم و خودم را شناختم. حالا بعد از گذشت دو سال با بدست آوردن کلی تجربه به عنوان مدیرداخلی و فروش مجموعه درخدمت شما عزیزان هستم.
_MG_5094
خانم حریت مدیر فروش بخش دکوراسیون
من مهناز حریت، متولد۱۳۷۰ هستم. یک شهریوری ریز بین و با دقت، عاشق طبیعتم و اهل سفر، توانمندی، مسئولیت پذیری و نظم از شاخصه های اصلیه پیشرفت من در زمینه ی کاری میباشد. کارشناسی را در رشته مدیریت به اتمام رساندم و ده ساله که سابقه ی کاری دارم. از سال۱۴۰۰ در مجموعه ی صنعت ساختمان رادیس به عنوان مدیر فروش در بخش دکوراسیون داخلی مشغول به کار شدم و خوشحالم که در کنار تیم پرانرژی رادیس، که جز بهترینها محسوب میشه درخدمت شما همراهان عزیز هستم.
_MG_5098
خانم شهریاری کارشناس فروش
من مژده شهریاری متولد مهرماه ۱۳۷۷ هستم از ویژگی های بارز اخلاقی من در کار که نظربیشتر کسانی است که با آنها درارتباط هستم سرعت حرف زدن ،فن بیان بالا و توضیحات جامع و کافی به مشتریان است .تحصیلات خود را درمقطع کارشناسی رشته آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد نجف آباد گذراندم .از سال ۱۳۹۷مشغول به تدریس کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی و زبان عربی هستم و از مرداد سال ۱۴۰۰ درشرکت صنعت ساختمان رادیس به عنوان کارشناس فروش مشغول به کارشدم.
miss.mahmodian
خانم محمودیان استراتژیست توسعه کسب و کار
محمودیان هستم متولد دهم تیرماه ۱۳۷۰ با ۱۲ سال سابقه کاری در زمینه فروش و روابط عمومی که موجب شد در مجموعه رادیس هم همراه شما عزیزان باشم. هایپر اکتیو بودن و علاقه مندی به آموزش از ویژگی‌های اصلی بارز شخصیتی منه که موجب شده پس از پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد رشته فلسفه، گرفتن مدرک مدیریت mba (Master of Business Administration) در شاخه مدیریت استراتژی و بازاریابی را هم به همراه داشته باشه. این میل به یادگرفتنِ حیطه بیزینس و کسب و کار من رو به سمت شروع مقطع دکترای مدیریت اجرایی در آکادمی مجازی سوئد کشاند. شخصا معتقدم اگه دوست دارید به اهداف خودتون برسید کمک کنید بقیه به هدفشان برسند و کمک کردن و همراهی در حیطه کسب و کار همیشه برای من پر برکت و سازنده بوده. خوشحال میشم بتونم توی انتخاب های بهترتون همراهتون باشم.

تور مجازی رادیس

‫۴.۸/۵ (۴ امتیاز )